Kotka Private Hospital

Private hospital Kotka Erahaigla operates since the beginning of 2017, offering a large scale of plastic surgery procedures. Kotka Erahaigla has the most modern and unique operation rooms in Estonia, comfortable recovery room and wards with 22 beds altogether. Experienced and friendly, committed personnel takes care of the patients.

We work in a spirit of close cooperation with other specialists at Kotka Tervisemaja, allowing the patients to have pre- and postoperative examinations and analyses in the same building. A cafeteria on the first floor offers the patients delicious food experience.
Kotka Private Hospital is located in Kristiine district, Kotka Street 12, B Ward of Kotka Tervisemaja, in Tallinn.

Book an appointment

Services

Body

More

Face & neck

More

Breasts

More

Beauty services

More

From our customers

Südamest soovitan!♥️ Personal väga sõbralik. Tunned ennast oodatuna kliinikus! Hubased palatid, maitsev toit,olemas kõik mis vaja, et tunneksid ennast turvaliselt ja heades kätes. Erilised tänud dr. Jüri Kullamaale! kuldsed käed, professional! Visiit kliinikusse jääb kauaks minu südamesse meelde. Kui veel kahtlete kelle kättesse usaldada, siis siin kahtlust pole! 🥇👩‍⚕️

Anja Savtsuk

Plastiikkakirurgi Dr. Jyri Kullamaa sai oloni ennen leikkausta tuntumaan turvalliselta ja olen äärettömän tyytyväinen lopputulokseen. Kiitos erinomaisesta palvelusta, korkeasta ammattitaidosta! Suosittelen lämpimästi!

Asal Bargh

Soovisin olla ilus ja et mu keha mulle meeldiks. Vaatamata hirmule noa alla minna, otsustasin peale aastapikkust kaalumist ja põhjaliku eeltöö tegemist seda siiski teha. Tegelikult olen praegu väga rahul!“

Julia Trei

Ma ei taha vananeda, vaid ilus olla – ja selleks see kliinik ongi. Karta ei ole midagi. Tegin seda iseenda pärast ja enesekindlus on kasvanud.

Snežana Härma