Project Description

Pinguldavad näoniidid Silhouette Soft

Protseduurist

Silhouette Soft on üha enam populaarsust koguv mittekirurgiline võimalus näo- ja kaelaosa lõtvunud naha pinguldamiseks. Lisaks suurendavad Silhouette Soft näoniidid loomulikku kollageeni tootmist ja tõstavad kudesid.

Silhouette Soft materjaliks on polümeer, mis imendub aja jooksul loomulikult, pinguldades nahka järk-järgult. Lõpptulemust saab näha kuni kolme kuu pärast ja tulemus kestab kuni 18-24 kuud.

Protseduuri viib meie erahaiglas läbi kogenud kirurg, kasutades kohalikku tuimestust ja see võtab aega umbes 30-60 minutit.

Silhouette Soft eelised

  • Tõstev efekt on nähtav kohe ja püsib kuni kaks aastat.
  • Taastumine on lihtne ega nõua pikalt treeningutest või töölt eemalolekut.
  • Protseduur kestab lühikest aega ja viiakse läbi kohaliku tuimestusega.
  • Protseduur on taskukohasem ja vähem invasiivne alternatiiv kirurgilisele näo tõstmisele.

Kellele sobib Silhouette Soft protseduur?

Protseduuri soovitatakse üle 40-aastastele inimestele, kellel on näo alaosas, kaelal või kulmupiirkonnas mõõdukalt lõtvunud nahk, kuid kes ei soovi veel kirurgilist sekkumist.

Millega peaksite arvestama peale protseduuri?

Tavaliselt on sisenemiskohtades väikesed verevalumid või punetus, kuid see taandub enamasti 1-2 päeva jooksul. Järgmise 24 tunni jooksul ei ole soovitatav meikimine ja füüsiline pingutus ning võimaliku turse minimeerimiseks tuleks hoida peal külma kompressi.

Millest alustada?

Kui Sind huvitavad Silhouette Soft näoniidid, siis tule esmalt arsti konsultatsioonile. Kohtumise käigus saad jagada oma soove ning ootusi, arst saab aga oma kogemusele toetudes leida just Sinule sobivaima lahenduse.

Silhouette Soft näoniitide hinnakiri

Silhouette Soft 1 paar – 690 €
Silhouette Soft 2 paari – 1050 €

Hinnad alates hinnakirjas toodud summast. Täpne maksumus selgub konsultatsiooni käigus.
Juhul, kui konsultatsiooni ajal teostatakse ka ilusüstide protseduur, arvestatakse konsultatsiooni tasu maha protseduuri kogumaksumusest.

VAATA KOGU HINNAKIRJA

Sinu arstid