Kliinikust

Kotka Erahaigla Plastikakirurgia Keskus loodi 2017. aastal ning sellest ajast alates on haigla pakkunud tipptasemel ruume ja võimalusi mitmetele eriala kirurgidele ja nende patsientidele.

Plastikakirurgia Keskus hõlmab endas moodsaid vastuvõturuume patsientide läbivaatuseks ja raviplaani tegemiseks, operatsiooniplokki kahe erineva opitoaga, operatsioonijärgse jälgimise ja protseduuri ruume ning 22 voodikohta taastumiseks.

Kotka Erahaigla Plastikakirurgia Keskuse eesmärk on pakkuda Sulle keskkonda, mis on uus, moodne, mugav ja sõbralik. Kasutame kõige kaasaegsemat meditsiinitehnoloogiat Eestis, mida rakendame operatsioonisaalides ja laserprotseduure teostades.

Lisaks tipptehnoloogiale väärtustame ka oma meeskonda:

  • Meie arstidel on laiapõhjaline kogemus ja maailmavaade, nad on avatud uutele meetoditele ja töövahenditele ning aina arenevatele lahendustele. 
  • Meditsiiniõed ja teenindav personal on saanud palju täiendkoolitusi ja spetsiaalset väljaõpet. Tänu sellele oskavad nad teha kõik selleks, et iga patsient tunneks end meie juures oodatud ja turvalisena, väärtustatud ja hoituna.

Teeme koostööd Kotka Tervisemajas tegutsevate kliinikutega, et pakkuda patsientidele tervikteenust operatsioonieelseteks ja -järgseteks uuringuteks ja analüüsideks, mammograafiaks, EKG’ks jne.

Vaata meie teenuseid ja hinnakirja

Kuidas tulla?

Kotka Tervisemaja juurde jõuad mööda Kotka tänavat ja sealt pääsed ka tasuta kliendiparklasse. Plastikakirurgia Keskus asub maja B-korpuses, mis on kohe parkla vastas eraldi sissepääsuga.

Tulles ühistranspordiga toob Kotka Tervisemaja juurde buss nr 23, Kotka peatus. Vaata sõiduplaani.

Kontakt

Kotka Erahaigla AS

Kotka 12, Tallinn 11315

Äriregistri kood: 12895108
Tegevusloa number: L04209

LHV Pank

IBAN: EE327700771002928794
SWIFT/BIC: LHVBEE22

Swedbank

IBAN: EE582200221070810559
SWIFT/BIC: HABAEE2X