Sa oled naine, aga sageli ei tunne end naisena. Puberteedi algusest pole Sa oma rindadega rahul. Kui teiste rinnad kasvasid, jäid Sinu omad väikeseks. Soovid tunda end enesekindlalt ja elada normaalset naiselikku elu.

Kui meelepärast rinnapartiid pole loodus Sulle andnud, siis antud juhul saad Sa ise valida. Räägime rinnasuurendus operatsioonist!

Loome enesekindluse

Rindade suurendamise operatsiooni olulisemaid positiivseid aspekte on see, et oled lõpuks oma peegelpildiga rahul. See, kuidas Sa ise end näed ja hindad, on kõige olulisem enesekindluse ja naiselikkuse tunde tekkimisel ja suurenemisel. See, kuidas maailm Sind naisena näeb, loeb samavõrd!

Kui Sinu sisemuse ja uue välimuse vahel on tasakaal, siis saad järjest enam saavutada eesmärke, mida varem püüdmatuks pidasid. Sind ümbritsevad inimesed hakkavad aina enam märkama Sinus toimunud muutusi ja komplimente tegema.  Pole vähemtähtis, et Sa ei pea enam polsterdatud rinnahoidjaid kandma:) Õpi siis komplimente vastu võtma!

Tõstame sotsiaalse elu kvaliteeti

On ütlematagi selge, et rindade suurendamine on üheotsa pilet parema sotsiaalse elu suunas. Enesekindluses ja atraktiivsuses pole midagi häbiväärset, soovime ju, et meid märgatakse ja meiega suheldakse.

Rinnasuurenduse operatsiooni kohta saad uurida juba täna!

Meie plastikakirurgid Kotka Erahaigla Plastikakirurgia Keskuses saavad aidata Sul planeerida  rinnasuurendust. Asume Tallinna kesklinna lähistel, Kotka Erahaiglas, aadressil Kotka 12. Võta meiega ühendust, tule konsultatsioonile ja silluta teed veel kaunimale iseendale!