Me kõik soovime olla saledad ja vormis. Enamus meist teab, kui raske võib olla kaalu kaotada. Me võime küll hoolikalt treenida ja tervislikult toituda, ent neist viimastest jonnakatest kilodest ei õnnestu ikka vabaneda. See pole just tavatu.

Õnneks saab ühe meditsiinilise protseduuriga aidata teil oma eesmärke saavutada. Tutvuge alloleva infoga rasvaimu eeliste mõistmiseks ja hindamaks, kas see võib olla teile sobiv lahendus.

Rasvaimust

Rasvaimu on meditsiiniline protseduur, mille käigus eemaldatakse väikesed rasvataskud saledama ja kaunima kontuuriga silueti saavutamiseks. Rasvaimu sobib tavaliselt kõhu, puusade, reite ja tuharate vormimiseks. See ei ole kaalukaotuse eesmärgil tehtav protseduur. See on mõeldud rasva koguse lokaalseks vähendamiseks kindlates kehapiirkondades ja sageli tehakse seda koos mõne teise kirurgilise protseduuriga, näiteks kõhuplastikaga.

Kuidas seda tehakse?

Rasvaimu teostatakse instrumendiga, mida nimetatakse kanüüliks ja mis kinnitatakse imiseadme külge. See kanüül viiakse soovitud kehapiirkonnas väikese sisselõike kaudu naha ja lihase vahele. Seejärel alustatakse imu liigse rasva eemaldamiseks. Rasvaimu puhul kasutatakse protseduuri ulatusest olenevalt paikset tuimastust või üldnarkoosi.

Rasvaimuks sobivad kandidaadid

Te peaksite olema hea tervise juures ja omama selle protseduuri suhtes realistlikke ootusi, et olla rasvaimuks sobiv kandidaat. Te peaksite mõistma, et see ei ole kaalukaotuse eesmärgil tegemiseks sobiv protseduur. Sellest on kasu ainult siis, kui te olete lähedal endale eesmärgiks seatud kehakaalu saavutamisele ja soovite vabaneda veel vaid väikestest visadest rasvataskutest. Teie nahk peaks olema piisavalt pingul ja elastne teie uue suurusega kohanemiseks ja teie kehale soovitud kontuuri tagamiseks. Kui teil on kehva kvaliteediga nahk või palju tselluliiti, siis ei pruugi te olla rasvaimuks hea kandidaat. Lisaks sellele peaksite te olema pereplaneerimisega juba nii kaugel, et ei soovi enam rasestuda, ja te peaksite ka olema pühendunud oma uue, kaalukaotusejärgse kehakaalu säilitamisele tagamaks, et saavutate rasvaimuga kestva tulemuse.

Mida on selle protseduuri käigus oodata?

Rasvaimust taastutakse tavaliselt üsna kiiresti. Te saate naasta tööle vaid mõned päevad pärast protseduuri ja kahe nädalaga pöörduda tagasi oma kõigi tavaliste tegevuste juurde. Teadke siiski, et taastumine varieerub olenevalt sellest, kui palju rasva eemaldatakse ja ka teie üldisest tervislikust seisukorrast. Teie kehast eemaldatavad rasvarakud on alatiseks läinud. Need ei tule enam kunagi tagasi, ent te võite tulevikus ikka kaalus juurde võtta. Just seetõttu on äärmiselt tähtis jääda ka pärast rasvaimu kindlaks tervislikule toitumisele ja jätkata treeningutega.

Te võite saada endale ihaldatud saledama ja paremas vormis keha! Võtke meiega ühendust juba täna ja lepime kokku konsultatsiooniaja!