Kui plaanid lähiajal tulla kirurgi konsultatsioonile, siis mõtle ka läbi, millal soovid protseduurile tulla. Mida varem operatsiooni enda kalendrisse planeerid, seda kindlam on, et oled selleks valmis nii vaimselt kui füüsiliselt. Millele mõelda enne plastilise operatsiooni planeerimist?

Alusta sellest, et leida enda jaoks parim kirurg – õige plastikakirurgi valimine on parimate tulemuste saavutamiseks ülioluline. Ette planeerides on sul piisavalt aega uurida ja taustatööd teha, et leida kvalifitseeritud ja kogenud plastikakirurg, kellega teil on ka hea üksteise mõistmine.

Olenevalt plastilise kirurgia protseduurist võib osutuda vajalikuks teha enne protseduuri mõned elustiilimuutused. Näiteks kui plaanid kõhuplastikat, siis pead võib-olla enne kaalust alla võtma või suitsetamise maha jätma. Varakult planeerides on sul piisavalt aega nende muudatuste tegemiseks, et oma keha operatsiooniks ette valmistada.

Planeeri aega operatsioonijärgseks taastumiseks. Sõltuvalt protseduurist võib minna vaja märkimisväärset taastumisperioodi, seega aruta ka see enda kirurgiga läbi. Ette planeerimine võimaldab sul planeerida operatsioon ajale, mil saad puhata ja taastuda töö ja muude kohustuste kõrvalt.

Aeg eelarve koostamiseks ja raha säästmiseks: plastiline kirurgia võib olla kulukas ning oluline on protseduuri jaoks eelarve koostada. Varajane planeerimine annab sulle rohkem aega operatsiooni jaoks säästmiseks, et saaksid endale lubada ka parimat järelhooldust.

Väiksem stress: protseduuri varane planeerimine võib aidata vähendada stressi ja ärevust. Kui sul on piisavalt aega ettevalmistumiseks, uurimiseks ja küsimuste esitamiseks, tunned end enne operatsiooni palju enesekindlamalt.

Seega kui võtad aega planeerimiseks, suurendad tõenäosust saada parimaid võimalikke tulemusi ja sujuvat taastumist. Rahulik meel – kiirem taastumine!

Broneeri aeg konsultatsioonile!