A beautiful future awaits.

By making you more beautiful, we provide the quality of life, health and happiness you deserve.

Our success comes from delivering procedures of highest quality and you, being satisfied with the final result, are our most valuable reward.

Our hands posess an exceptional level of skill and experience, performing beauty procedures every day. Our team has over 30 years combined practical experience, including education from the United States, Russia, Estonia and Western Europe. We have a wide range of options and procedures to tailor your exact requirements.

Dr Jüri Kullamaa is one of the most experienced plastic surgeons in Estonia. His reputation is unsurpassed, performing over 600 operations a year.

Dr Pille Kirjanen, who has been Dr Jüri Kullamaa’s resident, brings her extensive expertise and new generation medicinal knowledge to the team. Today the two have become colleagues in Estonia’s biggest plastic surgery center. Together they perform more than 1000 operations a year, using the latest technology with industry leading procedures.

In our clinic you meet our friendly, professional team. We understand your anticipation of undergoing a medical procedure. Your wellbeing is of the utmost importance to us and your experience has been specially designed with this in mind. The warm and comforting atmosphere will leave you feeling confident and relaxed in our clinic.

Yours,
Dr Jüri Kullamaa ja Dr Pille Kirjanen
Estonian Plastic Surgery Center

Dr. Pille Kirjanen
Dr. Pille KirjanenPlastika- ja rekonstruktiivkirurg
Dr Kirjanen on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning plastika- ja rekonstruktiivkirurgia residentuuri, omandanud kogemusi muuhulgas Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas töötades. Dr Kirjanen teeb aastas enam kui 800 operatsiooni. Dr Kirjanen on Eesti Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi ning Rahvusvahelise Plastilise Rekonstruktiivkirurgia ja Esteetilise Kirurgia Liidu liige.
Dr. Jüri Kullamaa
Dr. Jüri KullamaaPlastika- ja rekonstruktiivkirurg
Dr Kullamaa on plastika- ja rekonstruktiivkirurgina töötanud juba ligi 30 aastat, alustades tegutsemist 1988. aastal Tallinnas Mustamäe kiirabihaigla näo- ja lõualuude kirurgia osakonnas ning seejärel Plastilise Kirurgia ja Kosmetoloogia Ravilas. Dr Kullamaa teeb aastas ligikaudu 600 operatsiooni, neist enamik on rinnalõikused. Dr Kullamaa on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja Moskva Iluinstituudi ning täiendanud end järjepidevalt eri kliinikutes pea kõigil mandritel. Dr Kullamaa on Balti Näo- ja Lõualuude ning Plastikakirurgide Assotsiatsiooni asutajaliige, Rahvusvahelise Plastilise Rekonstruktiivkirurgia ja Esteetilise Kirurgia Liidu ja Eesti Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi liige. Vt ka www.kirurgia.ee
Dr. Mart Eller
Dr. Mart EllerPlastika- ja rekonstruktiivkirurg
Dr Eller on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja plastika- ja rekonstruktiivkirurgia residentuuri. Alates 2011. aastast on dr Eller Tartu Ülikooli Kliinikumis arst-õppejõud plastikakirurgia erialal, koolitades kolleege erinevates plastikakirurgia valdkondades nagu rekonstruktiiv- ehk taastav kirurgia, esteetiline kirurgia, põletuste kirurgia ning kaasasündinud deformatsioonide kirurgia. Peamisteks valdkondadeks praktikas on pehmete kudede rekonstruktsioon sh kaasasündinud ja omandatud deformatsioonide korrektsioon, aga samuti esteetiline kirurgia. Dr Eller töötab lisaks Tartu Ülikooli Kliinikumile mitmetes erakliinikutes, tehes 600-700 operatsiooni aastas. Dr Eller on Eesti Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi ning Rahvusvahelise Plastilise Rekonstruktiivkirurgia ja Esteetilise Kirurgia Liidu liige.
Dr. Margus Luht
Dr. Margus LuhtOtorinolarüngoloog, pea- ja kaelakirurg
Dr Luht on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja kõrva-nina-kurguhaiguste residentuuri. Alates 1980ndate aastate lõpust on peamisteks tegevusuundadeks olnud ninaplastika, keskkõrva mikrokirurgia, nina kõrvalkoobaste endoskoopiline kirurgia; 2000ndate algusest ka uneapnoe diagnostika ja ravi. Sagedasemateks operatsioonideks on siiski jäänud ninaplastikad, mida dr Luht teeb ligikaudu 60 aasta kohta.
Dr Luht on Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi liige. Vt ka www.rhinocircus.com
Dr. Bret Kaldvee
Dr. Bret KaldveeDermatoveneroloog
Dr Bret Kaldvee on dermatoveneroloogia IV aasta arst resident, kes lisaks residentuurile tegeleb aktiivselt teadustööga. Tartu Ülikooli meditsiinivaldkonna doktorantuuri astus Kaldvee aastal 2016, kus tema teadustöö põhiteemaks on psoriaas. Huvi nahahaiguste vastu tekkis ülikoolis läbides dermatoloogia tsükli professor Külli Kingo käe all. Lisaks nahahaigustele tekkis paralleelselt huvi esteetilise dermatoloogia vastu, millega on dr Kaldvee mitu aastat aktiivselt tegelenud. Suurimaks kireks on nn “anti-aging” protseduurid, seal hulgas botuliinteraapia, täitesüstid ja laserid. Kõik need annavad tänapäeval arstidele suurepärase võimaluse esimeste vananemismärkide ennetamiseks ning aja tagasipööramiseks, suurendades sellega patsientide rahulolu.
Ühine huvi ja vaated esteetilise meditsiini maailma vastu tõid tööle Kotka Erahaiglasse, kus on vaieldamatult Eesti parimad võimalused patsientide abistamiseks.
Dr Bret Kaldvee on Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsi (ENSAS), Euroopa Dermatoveneroloogide Akadeemia (EADV) ja Ülemaailmse Dermatoskoopia Seltsi (IDS) liige.
Dr. Priit Kasenõmm
Dr. Priit KasenõmmOtorinolarüngoloog, pea- ja kaelakirurg
Dr. Priit Kasenõmm lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1999. aastal. Ta kaitses 2005. a meditsiinidoktori kraadi. Alates 2008. aastast töötab dr. P. Kasenõmm TÜK Kõrvakliiniku arst-õppejõuna ning alates 2010. aastast Kõrva kliiniku juhatajana.Dr. P. Kasenõmm on keskendunud nina ja kõrvalesta plastilistele operatsioonidele. Ta tegeleb nii kosmeetilist operatsiooni soovivate kui ka kaasasündinud ja traumajärgsete nina või kõrvalesta deformatsioonidega patsientidega. Usaldusväärsete ja ennast tõestanud kirurgiliste tehnikate kasutamine võimaldab tal pakkuda oma patsientidele kõige kaasaegsemat ravi. Tema “kirurgilise filosoofia” nurgakiviks on saavutada võimalikult loomulik tulemus (teisisõnu, vältida “opereeritud” välimust), säilitada või taastada normaalne anatoomia, kudede delikaatne käsitlemine, eelistada kõhreliste ja luuliste struktuuride remodelleerimist ja ümberpaigutamist liigagressiivsele eemaldamisele.
Vaata ka www.ninaplastika.com
Dr Pille Ambur
Dr Pille AmburAnestesioloog
Dr Neeme Somma
Dr Neeme SommaAnestesioloog
Dr. Raido Paasma
Dr. Raido PaasmaAnestesioloog
Kristi Preitof
Kristi PreitofOperatsiooniõde
Anu Kasak
Anu KasakÕendusjuht, operatsiooniõde
Ingrid Rässa
Ingrid RässaOperatsiooniõde
Triin Peterson
Triin PetersonAnesteesiaõde
Svetlana Oboskalova
Svetlana OboskalovaAnesteesiaõde
Eda Suits
Eda SuitsOsakonnaõde
Kirsti Haabsaar
Kirsti HaabsaarOsakonnaõde
Astra Puusepp
Astra PuuseppOsakonnaõde
Katrin Palok
Katrin PalokOsakonnaõde
Margit Pärgma
Margit PärgmaHooldaja
Melissa Kasak
Melissa KasakHooldaja
Õilme Rüngas
Õilme RüngasHooldaja
Maire Meister
Maire MeisterHooldaja
Anneli Pilpak
Anneli PilpakHooldaja
Marika Kangro
Marika KangroSteriliseerija, tehnik
Gerri Passer
Gerri PasserAdministraator
Anna Pantelejeva
Anna PantelejevaAdministraator